kombucha praha logo stevikom
Zdravá výživa KOMBUCHA
…nápoj pro Váš zdravý život
english
english

O společnosti

Markus Wischenbart O společnosti Stevikom

Společnost STEVIKOM s.r.o.byla založena na podzim roku 1999 a od svého začátku se zaměřila na výrobu produktů zdravé výživy.

Od dubna 2015 je produkce kombuchy certifikována Kosher.

V dalším roce jsme zakoupily areál bývalého pivovaru, ve kterém jsme našli vhodné podmínky pro další rozšiřování produkce.

V prvních letech jsme sortiment výroby rozšířili na 8 různých příchutí a kromě prodejen zdravé výživy a lékáren, zařadily některé druhy Kombuchy do sortimentu i obchodní řetězce.

Na jaře roku 2005 jsme zahájili produkci Kombuchy v BIO kvalitě a sortiment byl postupně rozšířen na 7 různých druhů.  Výroba BIO je certifikována K.E.Z. Chrudim.

V roce 2009 jsme byli certifikováni NOP USDA Organic od Abcert AG, DE.

Rostoucí zájem o BIO výrobky a požadavky některých zákazníků nás přiměly připravit BIO Kombuchu ochucenou. Pro její produkci jsme zvolili vynikající druh Kombuchy ze zeleného čaje Japan Bancha. K ochucení jsou používány výhradně přírodní aromata. (Nikoliv přírodně identické). Některé druhy tohoto nápoje mohou  být i ve skleněných lahvích..

Opakující je dotazy na možnost produkovat kombuchu bez cukru a řada ruzných testů, vedli k úspěchu a podařilo se vyprodukovat BIO kombuchu bez cukru, kvašenou v zeleném čaji s meduňkou na japonském BIO rýžovém sladu.

V průběhu roku 2009 jsme rozšířili sortiment o několik specialit v BIO kvalitě s BIO kořeny ženšen a zázvor, s Aloe vera a Chilli popričkou pod názvem K-Force.

Naše Kombucha je jedna z mála, která není upravována, pasterizována ani jinak znehodnocována.

Kromě Kombuchy produkuje společnost řadu různých doplňků stravy v želatinových i vegetariánských kapslích  z různých  hub, kořenů , vitamínů a pod. bez jakýchkoliv příměsí. Pozitivní vliv našich doplňků stravy na celou řadu zdravotních problémů je velmi dobře dokumentován.

Společnost STEVIKOM s.r.o. dodává veškeré produkty do obchodní sítě. Pro zákazníky, kteří nemají možnost koupit svůj oblíbený druh Kombuchy v obchodě, jsme připravili možnost objednat si dodávku na dobírku přímo od nás. Kontakt a ceník jsou v části Objednávka.