kombucha praha logo stevikom
Zdravá výživa KOMBUCHA
…nápoj pro Váš zdravý život
english
english

Proč naše

Doplňky stravy

Zhoršující se kvalita potravin, snaha výrobců chemikálií být ve všech potravinách vč. doplňků stravy, nás přiměla začít výrobu doplňků stravy, u kterých budeme mít garanci, že obsahují skutečně deklarovanou látku v maximální možné dávce. Bez extraktů, doplňkových a pomocných látek, které nejsou ničím jiným než chemikálií, které mají výrobek zlevnit a mnohdy jsou velmi škodlivé. V současné době máme v sortimentu celou řadu doplňků stravy v kapslích želatinových a vegetariánských. Můžeme garantovat, že neobsahují žádné jiné látky, než ty které jsou uvedeny. Doplňky stravy nabízíme na webu s odkazem objednávky. Pokud není nějaký druh nebo balení uveden, jistě ho můžeme dodat obratem a sdělíme Vám potřebné na Váš dotaz.

Kromě doplňků stravy Vám můžeme dodat i jednotlivý látky v množství od 3 gramů do několika kg, pro Vaši vlastní produkci.

Sortiment doplňků stravy z jednotlivých látek nebo směsí v balení 30 ks, 60 ks, 100 ks:

Sušené mleté houby: Reishi, Cordyceps, Shiitake, Chaga, Hlíva ústřičná, Coriolus versicolor.

Sušené mleté kořeny: Ženšen červený, Ženšen bílý, Maca.

Jiné: Vilcacora, Korálový vápník, Křemelina, Acai berry, Green coffee, Gotu kola, Q10, L-carnitin, L-arginin, vit. B2, B6, B9, B12 s Magnesiem laktát, vit.C.

 

Informace k jednotlivým surovinám budeme postupně doplňovat.